8 липня Росія серед білого дня завдала ракетного удару по столиці. Ракети влучили в медичні заклади Києва та забрали життя лікарів і пацієнтів.
Про це повідомляють «20 хвилин», передає Тернопіль24.
Серед жертв російської атаки опинилася і лікар акушер-гінеколог з Тернополя Світлана Поплавська. Жінка працювала лікарем акушер-гінекологом, УЗД-фахівецем, консультантом з питань сексології в київському Медичному центрі Adonis.
В соціальних мережі рідні та близькі Світлани Поплавської розміщують спогади та співчуття з приводу її непоправної втрати. Без матері залишилися троє дітей.
«Вчора ворог вбив більше 40ка мирних жителів наших міст і біля 160ти поранених! Серед вбитих лікар-акушер пологового будинку моя однокласниця Світлана Поплавська», – розповів однокласник загиблої, військовий Roman Yarish.
Світлана Поплавська народилася в селищі Микулинці неподалік Тернополя. Освіту здобувала в Харківському національному медичному університеті на спеціальності «Гінекологія».
Нагадаємо, у Львові затримали подружжя, яке допомагало ФСБ готувати ракетний удар по ТЕС. Російські спецслужби завербували подружжя у Львові, завдяки якому сподівалися знеструмити місто. 44-річний чоловік та його дружина отримали підозри в державній зраді.
Раніше повідомлялося, що на Хмельниччині загинув рятувальник під час ліквідації наслідків ракетної атаки. Місто Старокостянтинів у Хмельницькій області пережило масовану атаку російськими ракетами та дронами. На жаль, ворог знову забрав молоде життя – загинув рятувальник Сергій Лисюк.