• Нд. Лип 21st, 2024

Як тернополянам сплатити онлайн штраф за порушення Правил дорожнього руху

сплатити штраф онлайн

Навіть якщо ви досвідчений водій і намагаєтеся дотримуватися усіх Правил дорожнього руху, від штрафів ніхто не застрахований. Тому, рано чи пізно тернополяни стикаються з проблемою оплата штрафа пдр онлайн, щоб уникнути подвоєння суми та блокування банківських рахунків.

Основні способи сплати штрафів за порушення ПДР

  • за номером постанови. Оберіть найбільш зручний для вас платіжний сервіс та при заповненні інформації про платіж вкажіть номер та серію постанови.
  • по посвідченню водія та номером паспорта. Зазвичай сервіси оплати пропонують платнику вибрати спосіб, який є найзручнішим для нього: за реквізитами посвідчення водія, номером паспорту чи ID-картою.
  • за ідентифікаційним кодом та технічним паспортом.  Варто додати, за ідентифікаційним кодом можна не лише оплатити штраф, але й перевірити чи немає у вас несплачених штрафів.

Будь-який з вище перелічених ідентифікаторів дозволяє швидко оплатити штраф та отримати квитанцію. Варто пам’ятати, що порушнику необхідно сплатити штраф упродовж 30 днів. Якщо суму оплатити в перші десять днів, вона автоматично зменшується вдвічі.

Швидкий сервіс для сплати штрафів онлайн в Тернополі

Оплата штрафів онлайн має ряд беззаперечних переваг, адже ви економите багато часу без відвідування банку чи поштового відділення. При цьому оплату можна здійснити в цілодобовому режимі за допомогою будь-якого гаджета.

Найзручнішим сервісом з оплати штрафів є proizd.ua https://fines.proizd.ua/ru, Для проведення оплати вам достатньо вказати спосіб (за номером постанови чи паспортними даними), а також номер автомобіля. Система буквально за декілька секунд знайде неоплачені штрафи. До того ж онлайн-оплата зазвичай не займає більш як 5 хвилин, тоді як похід в банк чи на пошту займе у вас як мінімум годину часу, який можна витратити на більш приємні речі.

Слід зазначити, що гроші зараховуються на бюджетні рахунки в день оплати й ви маєте можливість отримати електронний чек, що буде основним документом для підтвердження погашення штрафу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *