• Нд. Лип 21st, 2024

Як приготувати пиво в домашніх умовах

Як зварити пиво

Пиво без сумніву є одним з найулюбленіших напоїв українців. Після важкого робочого дня так приємно розслабитися за бокалом ароматного пива. Виробники пропонують великий вибір напоїв різної ціни та смаку. Однак, якщо ви бажаєте скуштувати ексклюзивне пиво, можна спробувати приготувати його вдома.

Основний інгредієнт пива

Для того, щоб зварити напій вдома, вам знадобляться декілька речей:

  • обладнання, що забезпечить стерильність та сталу температуру. Адже без нього неможливо отримати якісний напій.
  • Castle Malting солод – чи не основний інгредієнт у варінні пива. Саме від нього безпосередньо залежить смак пива, його колір та аромат. Для класичних сортів пива використовують ячмінний солод, оскільки ячмінь має найбільшу здатність до бродіння цукру.
  • тара для бродіння. Зазвичай, для цієї мети підійде спеціальне відро з отворами в кришці.
  • сифон, який становить собою шланг з лещатами. За допомогою нього приготоване пиво переливають у пляшки.
  • хміль та якісна нехлорована вода, оскільки частки різноманітних речовин у воді можуть звести ваші зусилля нанівець у приготуванні напою.

Де купити солод в Тернополі

Загалом є декілька сортів солоду: елевий, пшеничний, бісквітний, житній, прожарений та інші.

В Тернополі немає спеціалізованих магазинів, де можна було б купити основний пивний інгредієнт. Натомість великий вибір видів солоду представлений в інтернет-магазині «Мір-Бір». Тут ви знайдете види солоду навіть для найвибагливіших пивних гурманів, які розроблені найстарішою солодовою компанією Бельгії «Castle Malting».

Наприклад, для поціновувачів класичного виду пива чудово підійде солод Castle Malting Шато Віт Кристал. Це пшеничний солод обжарений при високих температурах. Завдяки йому у вас є можливість створювати будь-які сорти пива, починаючи від пільсена і закінчуючи органічним пивом.

Прихильникам оригінальних та незвичних смаків пива рекомендуємо спробувати солод Castle Malting Шато Смоукт (копчений). Спеціальний копчений солод відзначається ензимною активністю. Солод готують методом копчення над вогнем з полін бука.

Для замовлення продукції «Мір-Бір» на сайті достатньо вказати анкетні дані з номером телефону та адресу найближчого поштового відділення. І вже через день-два ви отримаєте замовлення. Окрім солоду в інтернет-магазині ви знайдете все необхідне обладнання для приготування пива в домашніх умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *