• Сб. Чер 22nd, 2024

Київське бюро перекладів InTime

Переклад документів

Київське бюро перекладів InTime надає послуги письмового та усного перекладу більш ніж 80 мовами світу. Крім цього, компанія може виконати також не зовсім ординарні послуги, які зазвичай інше бюро не змогло б виконати. Наприклад, оптимізація сайтів, їх просування закордоном, якісне написання статей потрібною мовою, а також різні інші послуги, про які ви можете прочитати на їхньому сайті – https://byuro-perevodov.com.ua/

Бюро InTime існує на ринку перекладацьких послуг із 2009 року. За цей час агентство виросло в невелику мережу агентств перекладів по всій Україні. На даний момент відкрити понад 10 офісів по всій Україні під різними назвами. Також, як буде зазначено в цій статті, агентство вже працює також на ринках Європи, як субпідрядник для інших компаній, а також як прямий підрядник для багатьох іноземних фірм.

На початку свого «шляху» у штаті працювало лише 3 особи, включаючи 2 менеджерів, 1 редактора. На даний момент у головному офісі бюро працює 15 осіб. А якщо рахувати всі офіси компанії по Україні, то понад 100. Також «арсенал» компанії досить сильно змінився. Усі фахівці почали використовувати якісні та новітні CAT-інструменти, програми перевірки граматики, орфографії тощо. Це забезпечило як зменшення термінів виконання, а й вартість виконання, оскільки частина «людської роботи» взяли він програми. Якщо ж говорити про якість, то тепер кожен перекладач у парі працює з редактором, що дозволяє на виході отримувати одразу якісний переклад, який клієнт може використовувати навіть без перевірки.

Переклад документів на грузинську – https://byuro-perevodov.com.ua/gruzinskiy/

Також компанія може похвалитись тим, що минулого року вийшла на європейський ринок послуг. Практично 90% послуг, які бюро пропонує на ринках Європи складає переклад мовами країн СНД, здебільшого українською мовою або російською мовою. З бюро працюють багато агентств Європи, США, Росії, а також інших країн. Ви можете переглянути всі рекомендації від клієнтів на сайті InTime.

Якщо вам буде цікаво детальніше ознайомитися з діяльністю компанії, то ви можете переглянути офіційний сайт бюро перекладів InTime. На ньому ви зможете знайти не тільки цікаву інформацію щодо бюро, але й інші факти, рекомендації, а й просто цікаву інформацію щодо перекладів та інших пов’язаних з ним послуг.

Переклад документів на турецьку – https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/turetskiy/

Один коментар до “Київське бюро перекладів InTime”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *