• Нд. Лип 21st, 2024

Як працює торгівля ф’ючерсами та чи можна вплинути цим інструментом на вартість криптовалюти?

Торгівля ф'ючерсами

Найпоширеніший торговий інструмент, який направлений на збільшення прибутковості – ф’ючерс Біткоін. Метод передбачає укладання угоди на вартість конкретного активу, яка буде у майбутньому. Завдяки цьому трейдери можуть застосовувати інструмент для спекуляції, а інвестори – для розподілу ризиків та ймовірного збільшення прибутковості власних активів.

Як працює ф’ючерсна торгівля: ключові моменти

Процес використання підходу передбачає 3 головні кроки, яким передує детальний аналіз умов та ринку в цілому. Ключовий момент – відстеження ціни на криптовалюту та передбачення її наступного руху. Якщо ви розумієте тренди, то можете звернути увагу на основні етапи роботи з ф’ючерсами на Біткоін:

  • Укладання контракту.

Перш ніж почати торгівлю ф’ючерсами на криптовалюту, трейдер повинен укласти ф’ючерсний контракт на обрану крипту на біржі, яка пропонує такі контракти. Цей договір фіксує ціну та дату доставки активу в майбутньому.

  • Диверсифікація та управління ризиками.

Трейдер може використовувати ф’ючерси для різноманітних цілей, таких як хеджування ризиків або спекуляція на зміну ціни криптовалюти. Важливо визначити свої цілі та розробити стратегію управління ризиками.

  • Ліквідація позицій.

Якщо ф’ючерси на Біткоїн використовуються для спекулювання, то трейдер може ліквідувати свою позицію, продавши ф’ючерсний контракт до дати доставки або закривши позицію за інших умов, які можуть бути визначені на криптобіржі або самостійно.

Чи впливає на ціну Біткоїна ф’ючерс?

Представлений інструмент може впливати на вартість ВТС наступним чином:

  • Психологічно. Анонсування ф’ючерсів на Bitcoin може викликати психологічну реакцію на ринку. Трейдери та інвестори можуть сприймати це як позитивний сигнал, що призведе до підвищення курсу.
  • Арбітраж. Учасники ринку можуть використовувати ф’ючерси на криптовалюту та безпосередньо на Bitcoin для арбітражу між ринком ф’ючерсів та ринком фізичної криптовалюти. Це може вплинути на збалансування цін на обох ринках.
  • Різноманітність інструментів. Ф’ючерси надають можливість інвесторам та трейдерам диверсифікувати свій портфель та захищати його від ризиків. Це може призвести до більшої стабільності на ринку Bitcoin.

Проте важливо пам’ятати, що ф’ючерси на Bitcoin не завжди безпосередньо впливають на ціну Bitcoin на ринку. Вартість ф’ючерсів може коливатися навколо реальної ринкової вартості активу, тому вона може формуватися на основі попиту та пропозиції на ф’ючерси на криптобіржі.

Також важливо розуміти, що ф’ючерсні контракти можуть бути задіяні для різних стратегій та цілей, і вплив на ринок Bitcoin буде залежати від того, як саме вони використовуються. Тому важливо бути обережним та дотримуватись стратегій управління ризиками при торгівлі представленим деривативом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *