• Пт. Тра 24th, 2024

На Тернопільщині судили чоловіка, який не взяв повістку бо не мав грошей на автобус

Тернополянин ухилився від мобілізації

В Тернопільській області судили чоловіка, який ухилявся від мобілізації. Справу місцевого жителя розглянув Борщівський районний суд та призначив покарання.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, передає Тернопіль24.

Військово-лікарська комісія визнала чоловіка придатним до військової служби, однак до призовного пункту він так і не з’явився. Обвинувачений в судовому засіданні визнав вину.

«Пicля того, як його визнaли пpидaтним, його нaпpaвили до вiйcькової чacтини. Однaк тaм виpiшили, що вiн нeпpидaтний до cлужби в дecaнтно-штуpмовиx вiйcькax. Чоловiк повepнувcя до Боpщeвa, дe знову отpимaв повicтку щодо вiдпpaвлeння в iншу вiйcькову чacтину. Чepeз вiдcутнicть коштiв нa пpоїзд вiн нe пpибув до вiддiлу», – йдеться у вироку суду.

Суд визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації. За вироком суду йому призначили три роки позбавлення волі, однак звільнили від відбування покарання, призначивши один рік іспитового терміну.

Нагадаємо, суд обрав запобіжний захід тернополянину, який 15 років тому насмерть збив двох дівчат. У поліцію прийшов тернополянин, який більше 15 років перебував у розшуку за вчинення ДТП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *