• Вт. Кві 23rd, 2024

Корисно для тернополянок: для чого призначають вагінальні свічки

Лікування жіночих інфекцій

Кожна тернополянка у своєму житті рано чи пізно стикається з запальними та інфекційними захворюваннями жіночих органів, що потребують негайного лікування аби уникнути серйозніших ускладнень. Є чимало препаратів, які усувають симптоми хвороб. Вагінальні свічки найбільш швидко допоможуть подолати інфекції.

Види вагінальних свічок

Залежно від сфери лікування вагінальні свічки поділяються на декілька видів, кожен з яких має свої особливості застосування:

  • Гормональні свічки. Основою ліків є гормони прогестерон чи естроген. Цей вид зазвичай призначають для лікування подразнення зовнішніх статевих органів, менопаузи та інших захворювань.
  • Лікувальні свічки. Вони мають у своєму складі препарати з антимікробною та протизапальною дією. Головне призначення лікувальних свічок – усунення симптомів грибкових вагінальних інфекцій, трихомоніазу чи бактеріального вагінозу.
  • Свічки з контрацептивною дією. У вагінальних свічках цього типу містяться сперміциди, що допоможуть уникнути небажаної вагітності, оскільки впливають на рух сперматозоїдів.

Однак, варто пам’ятати головне правило, що лікування вагінальними свічками слід проводити лише після консультації з лікарем. Адже лише фахівець може підібрати необхідний препарат та визначити його правильне дозування.

В яких аптеках Тернополя купити якісні вагінальні свічки

Вагінальні свічки

В Тернополі працюють чимало аптек, які пропонують придбати вагінальні свічки. Однак,  якщо ви бажаєте отримати якісні медикаменти від перевірених виробників та за доступними цінами, радимо звернутися в мережу аптек «Здорова родина».

Аптека Тернопіль має власний сайт зі зручним функціоналом, де можна за декілька секунд знайти потрібний препарат і підібрати вагінальні свічки за конкретними речовинами, брендами, формою випуску та рецептурним відпуском.

Наприклад, для вагітних жінок у яких діагностували вагінальний дисбактеріоз, підійдуть Феміваг капсули. Препарат є безпечним під час годування та в період лактації. Капсули допомагають усунути симптоми дисбалансу вагінальної бактеріальної флори, а також захищають і відновлюють природний баланс вагінальної мікрофлори після процесу лікування.

В мережі аптек «Здорова родина» діє хороша ціна на препарати. До того ж в аптеках представлений великий вибір вагінальних свічок.

Застосовувати препарат можна лише після обстеження та встановлення точного діагнозу. В жодному разі не варто займатися самолікуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *