Дорожньо-транспортна пригода трапилася 18 квітня. 64-річний водій раптово втратив свідомість і спричинив аварію.
Про це повідомили в Управлінні поліції в Тернопільській області, передає Тернопіль24.
Чоловік перебував за кермом автомобіля Volkswagen. Перед втратою свідомості він не встиг загальмувати.
Автомобіль не зупинився, а натомість врізався в припарковане на узбіччі Reno-21 та ще й збив після цього пішохода. Лікарі, які приїхали на місце аварії, лише констатували смерть водія Volkswagen.
Перехожу, яка потрапила під колеса авто, госпіталізували в лікарню з численними травмами. Довелося надавати допомогу і пасажирці Volkswagen.
Нагадаємо, смертельна ДТП на Тернопільщині: труба з вантажівки влетіла у лобове скло. Легковий автомобіль в кюветі помітили інші водії та викликали поліцію і медиків.