• Пт. Тра 24th, 2024

Як багатодітний тернополянин захищає Україну від окупантів

Батько трьох дітей – тернополянин Ігор Костюк не зміг залишатися осторонь, коли в його країну прийшли російські загарбники.  Заради своєї дружини та дітей він відправився воювати. Ще з 2014 року тернополянин почав займатися волонтерством, однак після початку повномасштабного вторгнення вирішив змінити рід діяльності. Про це повідомляє Тернопіль24 з посиланням на Iternopolyanyn.

Займаючись волонтерством, Ігор Костюк часто бував у «гарячих точках» і все частіше в нього виникали думки про службу в рядах Збройних Сил України. Тернополянин познайомився з керівником добровольчого батальйону «Карпатська Січ». У квітні минулого року Ігор Костюк переїхав до Києва, де проходив злагодження, навчання та підготовку. Тому, вже з травня чоловік мобілізувався до ЗСУ.

За словами тернополянина, він виховує троє дітей і до того ж має певні проблеми зі здоров’ям, через це військовий мав всі законні підстави не воювати. Однак, Ігор Костюк як і всі українці прагне, щоб його діти жили вільно, без Росії та комуністичних наративів. Головною мотивацією для військового, який відправився на передову, є в першу чергу його сім’я.

Тернополянин розповідає, що він мріє завершити війну перемогою та лише тоді повернутися до звичного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *