• Нд. Лип 21st, 2024

Історія серійного вбивці з Чикаго

Ім’я Генрі Говарда Холмса надовго увійшло в історію. Він прославився завдяки збудованому за власними ескізами “Замку смерті”, де згубив сотні невинних життів. Повідомляє Ternopil24 з посиланням на chicago-future.

В пошуках себе та власної справи Генрі Холмс переїхав до Чикаго. Саме з цього міста розпочинається історія моторошного “Замку смерті”.

Обманним шляхом він придбав земельну ділянку та розпочав на ній будівництво триповерхового будинку. Власник нікому не повідомляв про призначення будівлі, навіть будівельники не знали детального плану будинку.

Триповерхову будівлю вдалося збудувати досить швидко. Зовні вона не надто відрізнялася від місцевих будинків, проте мала зовсім мало вікон. Всі кімнати в будинку були вузькими та низькими, тому чимось нагадували шафу. В окремих кімнатах стіни, стеля та підлога були вкриті азбестовим покриттям, що забезпечувало звукоізоляцію. Єдиним спільним для усіх приміщень була наявність трубок, які під’єднувалися до великого резервуара, через нього в кімнати поступав газ.

Управлялися всі кімнати зі спальні господаря. Також на другому поверсі знаходилися приховані кімнати з вбудованими жолобами. Жолоби вели у підвал з крематорієм та кислотною ванною. Окрім цього в підвалі розміщувалися печі для кремації та знаряддя для тортур. Доповнював моторошну картину анатомічний стіл з великою кількістю інструментів. Звичайний будинок Генрі Холмс перетворив на “фабрику смерті”.

Перші вбивства в готелі почали відбуватися з появою відвідувачів. В 19 столітті люди часто міняли помешкання, через що готелі майже завжди були переповнені. Якщо хтось з мешканців і зникав, цього не помічали.

В 1893 році в Чикаго відбулася масштабна виставка присвячену 400-річчю з дня відкриття Америки. Загалом на вернісажі побували близько 27 мільйонів людей. Це був зірковий час для готелю «Замок смерті», адже в ньому зупинялися чимало відвідувачів виставки. Постояльці готелю часто безслідно зникали. Генрі Холмс закривав людей в потаємних кімнатах та отруював їх газом, поки жильці готелю не помирали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *