• Нд. Лип 21st, 2024

Ведення бухгалтерського обліку в Україні дистанційно

Прибутковість підприємства та його рентабельність визначається не лише рівнями продажів та маржою продукту. Величезне значення має організація питань кадрової політики, своєчасне подання звітності, робота з первинною документацією, адже перераховані вище аспекти дозволяють аналізувати показники роботи компанії та знаходити можливості для оптимізації витрат. А фахове вирішення задач бухгалтерії залежить, в свою чергу, від формату роботи працівника. В чому суть та переваги бухгалтерських послуг на аутсорсі, розповімо нижче.

ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб та підприємців

Бухгалтер на аутсорсі: особливості роботи

Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» від 1 січня 2000 року регламентується право керівників підприємства на власний розсуд організовувати роботу бухгалтерського відділу. Веденням бухобліку в компанії може займатися штатний бухгалтер чи кілька бухгалтерів, керівник фірми. Альтернативний варіант – передання обсягу робот із податкового та фінансового обліку сторонній компанії, що спеціалізується на аутсорсингових бухгалтерських послугах. В чому специфіка аутсорсингу?

Термін «аутсорсинг» – похідний від англійських «out» та «source», в перекладі на українську означає «зовнішнє джерело». Аутсорсинговими називають компанії із профільним напрямком діяльності; вони надають послуги у певній сфері іншим компаніям-замовникам, тобто, обсяг робіт виноситься назовні сторонньому виконавцю. Ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб, у разі співпраці із перевіреними, авторитетними фірмами, здійснюється на базі попередньо укладеного договору та прописаних в ньому гарантій.

Пакет аутсорсингових бухгалтерських послуг може варіюватися, залежно від потреб клієнта. Чим займається фахівець віддаленої бухгалтерії?

  • Відображає фінансово-господарську діяльність;
  • Оформлює первинну документацію;
  • Готує та подає звітність до ДПС;
  • Оформлює платежі в системі клієнт-банку;
  • Вирішує питання кадрової політики;
  • Консультує та супроводжує в разі податкових перевірок.

Для коректної та оперативної роботи бухгалтера у віддаленому форматі замовник має надсилати йому скан-копії документів від постачальників, цифровий підпис та печатку, оплачувати рахунки за попередньо підготовленими реквізитами.

Дистанційний бухгалтерський облік: в чому переваги

Сторонній бухгалтер для ФОП на базі аутсорсингової компанії – це можливість налагодити первинний документообіг та оптимізувати витрати.

  • Спеціалізована аутсорсингова компанія із надання бухгалтерських послуг складається з досвідчених та підготовлених фахівців, що вирішують будь-які питання бухобліку без помилок;
  • Підприємець заощаджує на виплаті заробітної платні, внесках до соціального фонду, необхідності організовувати робоче місце для працівника;
  • Гарантії конфіденційності та страхування матеріальної відповідальності.

Компанія ЦБА надає бухгалтерські послуги дистанційно українським компаніям. Центр забезпечує повний супровід юридичним особам та ФОП, допомагаючи сконцентруватися на основному напрямку діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *