Під час зустрічі лукашенко заявив путіну, що Польща та НАТО збираються захопити Захід України

У двох пенсіонерів нові фантазії. Вчора відбулася зустріч самопроголошеного президента білорусі лукашенка та російського президента володимира путіна.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Львів».

лукашенко поділився своїми переживаннями, що Польща та НАТО мають намір захопити Західну Україну, як це було до 1939 року.

«Є цікаві якісь речі несподівано в Україні. Ви це чудово знаєте. Нас, та й вас це має турбувати, що вони (політики) вже роблять кроки для того, щоб розчленувати Україну. Нас непокоїть те, що вони готові – поляки, натовці – вийти, “допомогти” таким чином забрати, як до 1939 року, західну Україну», – зазначив самопроголошений президент білорусі.

лукашенко вважає, що така ж стратегія у Європейського Союзу та НАТО існує і щодо Західної Білорусі. На думку самопроголошеного президента українці ще проситимуть його та путіна, аби не допустити відриву Заходу України.

«Їхні проблеми, які нам доведеться вирішувати. Вчорашня незрозуміла поведінка у Києві президента Дуди (президент Польщі Анджей Дуда). До речі, який практично нічого не вирішує в Польщі. Займається цими фейками», – наголосив лукашенко.

Нагадаємо, посла росії в Польщі облили червоною фарбою та закидали трусами. Посол рф в Польщі на собі відчув любов польського та українського народу до його країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.