«Ти тільки живи!»: допомоги потребує 19-річний воїн з Тернопільщини

З перших днів війни 19-річний Дмитро воював у гарячих точках. Нещодавно він отримав осколкове поранення, через що його життя перебуває під загрозою.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «20 хвилин».

Родом Дмитро Лавро з села Задарів Монастирської громади. Окрім Дмитра на передовій знаходиться і його брат Ростислав.

За допомогою до небайдужих людей звернулися рідні та знайомі родини. Зараз Дмитро перебуває у госпіталі Харкова. Поранення хлопець отримав в боях під Ізюмом. Військовий не може володіти рукою та розмовляти.

Осколок потрапив у голову. Попереду на Дмитра чекає операція, медики поки що не ризикують витягувати осколок, оскільки він практично причавлений до мозку. Потрібна тривала реабілітація та лікування.

Дмитра перевозять на лікування до столиці. В госпіталі його лікували за державні кошти, однак лікування в столичному закладі потребує чималих коштів, яких родина немає.

“Коли саме його поранило, ми толком не знаємо, нам дали знати у понеділок, 2 травня, коли знайшли його контактні дані на картці. Я одразу поїхала в Харків. Від лікаря я зрозуміла, що Діму поранило ще минулої середи під м. Ізюм, ще наприкінці квітня. У нього осколок в голові. Кажуть, життю не загрожує, але пошкоджена нервова система”, – розповіла мама хлопця.

Допомогу на лікування і реабілітацію Дмитра Лавро надсилати:

Приват банк 5168 7427 2951 1810, Ростислав Лавро (брат)

IBAN – UA583052990000026208693439656

Раніше повідомлялося, Тернопіль знову у скорботі: загинув військовий Ігор Писаревич. Під час виконання бойового завдання в Луганській області загинув тернополянин Ігор Писаревич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.