На Тернопільщині шахраї збирали гроші на похорон воїна ЗСУ

Шахраї навіть у настільки складний час продовжують обдурювати людей. Якщо раніше вони представлялися працівниками банківських установ, зараз вони намагаються заробити на волонтерах та українських захисниках.

Повідомляє «Ternopil24». Про черговий випадок розповів керівник поліції Олександр Богомол.

Шахраї намагаються грати на почуттях людей. Зокрема, нещодавно вони видурювали кошти нібито на похорон військового з Тернопільщини.

«Нещодавно зловмисники збирали кошти на похорон воїна ЗСУ, виготовивши спеціально для цього банківську картку. І таких випадків чимало – представляються волонтерами, збирають кошти на автівки, на одяг чи бронижелети. А потім з’ясовується, що усе використовється не там та не тими», – розповіли в поліції.

Правоохоронці в черговий раз нагадують громадян, що всі волонтерські рахунки та рахунки на допомогу ЗСУ є на офіційних ресурсах. Зараз поліція активно шукає псевдоволонтерів та інших шахраїв.

Нагадаємо, на Тернопільщині шахрай допомагав чоловікам незаконно перетинати кордон. В Тернопільській області шахрай збирав гроші за перетин кордону чоловіками призовного віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.