«Посварилася з чоловіком»: в Тернополі стоматологиня заїхала автомобілем в Катедру

Напередодні Великодня в Тернополі трапився кричущий випадок. 35-річна лікар-стоматолог розтрощила центральний храм Тернополя.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на голову Тернопільської ОВА Володимира Труша.

Ситуацію прокоментували в Тернопільській ОВА. Володимир Труш відкинув домисли про можливу диверсію.

«Сьогодні вночі сталася ситуація, яку пробують піднести, що це ДРГ для храму, для Катедри, це не так, це просто людина, яка не справилася з керуванням, і заїхала в Катедру. Не пов’язуйте це з військовими діями, це просто людина, яка не справилася з керуванням», – зазначив голова Тернопільської ОВА.

В поліції розповіли, що жінка після сварки з чоловіком сіла за кермо та поїхала в центр Тернополя. Стоматологиня не справилася з керуванням та заїхала в храм, пошкодивши ворота, які були встановлені з 18 століття. Тернополянка понищила плащаницю та престол.

«Це не пов’язано зі збройною агресією. Це мешканка Тернополя місцева жителька. На жаль така дуже неприємна ситуація, але прошу прийняти як те, що вже відбулося», – додав Олександр Богомол.

Нагадаємо, в Тернополі знайшли авіабомбу. Вибухонебезпечну знахідку виявили на території одного з підприємств в Тернополі на вулиці Поліській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.