• Вт. Лис 11th, 2025

Підготовка до створення «народних республік» на Західній Україні розпочалася ще влітку 2021

Один з організаторів так званих «народних республік» на Заході України дав покази СБУ та розповів як планувалося захоплення Заходу.

Про це повідомили в прес-службі СБУ. Передає «Ternopil24».

Група розпочала роботу з повалення конституційного ладу літом 2021 року. За словами затриманого, з ним зв’язався співробітник ворожої розвідки, який запропонував створити нове народовладдя в Україні.

Якщо ж місцева влада не пішла б на співпрацю, група мала перейти до силового сценарію.

«Для захоплення влади угруповання мало завербувати 500 бойовиків. «Бажано, щоб це були люди із числа колишніх військовослужбовців. Особливо тих, які воювали в АТО. Тому його завданням було не лише знайти 500 «добровольців», а й забезпечити їх зброєю», – зазначили в СБУ.

Створення «народних республік» мало збігтися в часі з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Нагадаємо, росія планувала створити на Західній Україні нові республіки. В СБУ розкрили плани росії щодо Західної України. Так, на Заході України мали створити «Федеративну республіку Україна», до якої увійшли б 5 областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *