Тернопільські спецпризначенці потрапили під обстріл фосфорними бомбами

Війська спеціального призначення з Тернополя під час боїв за Ірпінь на Київщині потрапили під обстріл забороненими фосфорними бомбами.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на прес-службу поліції в Тернопільській області.

Тернопільський спецназ перебував в Ірпіні, коли місто ще не покинули війська окупантів. Людей вдалося усіх зберегти, завдяки тому, що протягом шести років спецпризначенці готувалися до війни.

«За 15 хвилин наші мали дислокуватися в одному місці, це приватний сектор. Передислокувалися між висотними будинками, де вже не було людей, це була адміністративна будівля. За 15 хвилин після дислокації ці всі будинки росіяни спалили. Після того, як побачили, що наші передислокувалися, був удар по висотних будинках фосфорними бомбами. 4-5 поверх загорання, горіло до самого низу. Через те, що люди були підготовлені, розуміли як уникнути ураження, за пів години евакуювалися. Дуже великі бої  були і зараз вони пересуваються на схід України. І наші підрозділи теж пересунені на туди», – розповів Олександр Богомол.

Нагадаємо, завдяки слову «паляниця» на Рівненщині впіймали російського шпигуна. У Рівному впіймали російського шпигуна з вибухівкою. Чоловік «спалився» на слові «паляниця».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.