• Нд. Лип 21st, 2024

Почаївську Лавру можуть націоналізувати

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт «Про заборону Московського патріархату на території України». Якщо депутати проголосують за закон вся власність Української православної церкви Московського патріархату буде націоналізована.

Повідомляє «Ternopil24».

Після вступу закону в дію власність Московського патріархату та керівництва церков буде націоналізована протягом 48 годин. Почаївська, Києво-Печерська та Святогірська Лаври перейдуть у власність держави.

«Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра, Свято-Успенська Святогірська Лавра та інші архітектурні пам’ятки державного значення, що перебувають у власності або користуванні Московського патріархату, переходять у власність держави, а угоди (рішення) про користування скасовуються», – вказано в пояснювальній записці до закону.

Також Служба безпеки України перевірить чи не співпрацювали церковні громади з окупантами і притягнуть винних до відповідальності.

Нагадаємо, поліцейські розшукали жінку, яка пропала безвісти на території Почаївської Лаври. Поліцейські  розшукала 39-річну Марину Коваленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *