«Ми у твоєму палаці»: хакери Anonymous звернулися до Путіна

Міжнародна організація хакерів Anonymous  з перших днів війни підтримали українців і продовжують зламувати сайти та викладати в мережу різноманітну інформацію щодо ключових російських установ.

Повідомляє «Ternopil24».

Хакери Anonymous почали публікувати дані з Центробанку росії, де є чимало аудиторських висновків та інформація про власників банків. Хакери стверджують, що їм вдалося отримати доступ до таємних угод Центробанку, які вони обіцяють найближчим часом оприлюднити.

«Путін, жоден твій секрет не захищений. Ми – скрізь, ми – у твоєму палаці, ми – там, де ти їси, ми – за твоїм столом, ми – у твоїй спальні. Ми публікуємо тисячі документів ЦБ РФ: угоди, листи, транзакції, торгові секрети твоїх олігархів, справжні економічні звіти, які приховують від публіки», – звернулися до президента рф хакери.

Також хакери пригрозили атаками тим компаніям, які продовжують вести бізнес в росії. Першими піддалися хакерській атаці ряд французьких торгових мереж.

Нагадаємо, в москві вночі лунали сирени. Група хакерів «Anonymous» втілили в життя мрію кожного українця: в ніч на 27 березня в москві лунали звуки сирен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.