• Пт. Лют 23rd, 2024

На Франківщині затримали чоловіків, які шукали людей з бойовим досвідом для захоплення будівель

Росія не полишає спроб створити на Західній Україні ще одну республіку. В Івано-Франківській області чоловіки вербували людей, які б взяли участь у створенні «Республіки Україна».

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної прокуратури.

Двоє найманців підтримували ідею федералізації України та утворення «Федеративної Республіки Україна».

За задумом рашистів в Івано-Франківській області повинні були організувати національні збори, за результатом яких з посад мали усунути керівництво органів місцевого самоврядування. Згодом в регіоні повинні були пройти псевдо вибори (за стандартним сценарієм).

«Вони підбирали та залучали в різних областях України осіб з числа колишніх військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які повинні вчинити захоплення будівель органів державної влади, мостів, вузлів комунікацій, транспортних засобів, сховищ, насильство щодо представників влади та інші дії, що здатні привести до захоплення та блокування органів державної влади в окремих регіонах України», – розповіли в обласній прокуратурі.

Сепаратисти шукали в Західній Україні півсотні людей, які мають бойовий досвід, для захоплення адміністративних будівель. Окрім цього вони створили громадські організації для поширення російської пропаганди.

Наразі щодо двох сепаратистів відкрили кримінальне провадження за спробу організації насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в західних областях України (ч.1 ст. 109 КК України).

Раніше повідомлялося, що росія планувала створити на Західній Україні нові республіки. Так, на Заході України мали створити «Федеративну республіку Україна», до якої увійшли б 5 областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *