• Чт. Лют 22nd, 2024

Біля Тернопільщини збили три ракети

Сьогодні в обід у Тернопільській області близько двох годин тривала повітряна тривога. На межі з Тернопільщиною та Рівненщиною збили три ракети.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Газету №1».

Ракети збили над містом Дубно Рівненської області. Наразі невідомо чи вони летіли в напрямку Тернополя, чи можливо в Івано-Франківську або Хмельницьку області.

«Над Дубно (сусіднє місто з Кременцем Тернопільської області – авт.) було збито три ворожі ракети. Ми не можемо точно сказати, що вони летіли на Тернопільщину, Івано-Франківщину чи Хмельниччину, але факт того, що ці ракети летіли в нашому напрямку», – розповів під час брифінгу Володимир Труш.

Голова Тернопільської військової адміністрації попросив тернополян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, адже військові роблять свою роботу. Натомість завдання жителів області берегти своє життя.

Нагадаємо, Білорусь може вторгнутися в Україну сьогодні ввечері. У військовому керівництві України є інформація про можливий напад Білорусі. Схоже лукашенко після зустрічі путін таки готовий вторгнутися в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *