• Чт. Лют 22nd, 2024

Надал: Україна була, є і буде!

Міський голова Тернополя Сергій Надал відреагував на погрози президента росії Володимира Путіна.

Про це він розповів у Facebook.

“Попри слова підлих лицемірів та невігласів, звиклих грабувати чужі землі, красти чужу історію та пхатися зі своїм московським порядком до чужої оселі. Хочу нагадати геополітичним байстрюкам!

  • Наша державність налічує тисячі років. Київ був потужним геополітичним центром у ті часи, коли на місці Москви лежали болота.
  • Українці створили першу демократичну Конституцію у Європі тоді, коли у Московії панувало рабство і самодержавство, де цар вирішував все.
  • Українці билися за свою свободу у лавах козацьких полків, загонів Холодноярських повстанців, підрозділах козацтва УНР та УПА, загонах добровольців та ЗСУ.
  • Московська імперія є нашим ворогом. Це вона забороняла українську мову, винищувала українську еліту, присвоювала нашу історію, оббріхувала наших національних героїв, організовувала концтабори, Голодомори та репресії. Це вони у 2014 році підло вдерлися на нашу землю, принесли нам війну і біль.
  • Український народ вистояв. Українське військо набрало сили. Прості українські герої з цілком мирними професіями дали по зубах окупанту.

Сьогодні ворог знову біля наших воріт. Він погрожує нам війною. Але ми готові. Ми – Українці! Ми – на своїй Богом даній землі! Даруй нам, Боже, звитягу, щоб захистити Україну! Україна переможе!

Слава Україні!”, – відзначив Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *