• Пт. Лют 23rd, 2024

Стали відомі статки мера Тернополя Сергія Надала

У 2021 році Сергій Надал отримував щомісяця понад 4 тисячі доларів. Про це стало відомо з відповіді виконавчого комітету Тернопільської міської ради на запит Олега Синовця. Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «Politerno».

Загалом за 2021 рік Сергій Надал отримав зарплату в розмірі 1 мільйона 354 тисяч гривень. З цієї суми меру Тернопільської міської ради виплатили премій – 408 тисяч гривень.

Також мер Тернополя отримував надбавки за високі досягнення праці (193 тисячі гривень), матеріальну допомогу (183 тисячі гривень), відпускні (172 тисячі гривень). Окрім цього на відрядження Сергій Надал отримав 164 тисячі гривень.

Варто додати, що минулого року мер Тернополя увійшов у п’ятірку найбагатших мерів України. У своїй декларації за 2020 рік Сергій Надал вказав, що він є співвласником квартири в Тернополі площею 58 квадратних метрів. Ще однією квартирою в Тернополі площею 61 квадратний метр очільник міста володіє самостійно.

Сергій Надал жодними цінними паперами та цінним майном не володіє. Протягом 2020 року мер Тернополя отримав зарплату в розмірі 898 тисяч гривень. Дружина мера міста, яка працює підприємцем, заробила вдвічі більше, ніж її чоловік – 2 мільйони гривень.

У 2020 році чимало готівки зберігав Сергій Надал на банківських рахунках. Загалом у двох банківських установах «Приватбанк» та «УкрСиббанк» мер мав 190 тисяч гривень та 126 тисяч гривень. В готівці чиновник зберігав 300 тисяч гривень, 15 тисяч євро та 20 тисяч доларів.

Поки що декларації за 2021 рік Сергій Надал не подавав, тому чи змінився фінансовий стан мера міста, невідомо.

Нещодавно громадська організація «Антикорупційний штаб» склала рейтинг зарплат мерів обласних центрів. За рівнем зарплати мер Сергій Надал опинився на другому місці. Першу сходинку рейтингу зайняв мер Запоріжжя Володимир Буряк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *