• Пт. Лют 23rd, 2024

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ: НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ПЕНСІОНЕРКА, ЯКА ЖИЛА В ЛІСІ, ЗНАЙШЛА ДІМ

Напередодні Різдва дійсно трапляються історії, які  доводять, що світ не без добрих людей. Раніше наше видання розповідало про 82-річну жінку-інваліда, яка у свої роки залишилася без підтримки та живе в хатині на окраїні лісу без будь-яких умов. Повідомляє “Ternopil24” з посиланням на «Iternopolyanyn».

Історія знайшла своє щасливе продовження. В благодійному фонді «Карітас-Бережани» розповіли, що на днях до них зателефонувала жителька Тернопільщини й запропонувала взяти жінку до себе. Пані Галина готова взяти мешканку Бережан до себе на зиму.

За словами пані Галини, вона на своєму особистому досвіді переконалася, що таке самотність, брак спілкування та порожнеча в душі. Хоча пенсіонерка і має проблеми зі здоров’ям, проте добродушна жителька Тернопільщини готові віддати старенькій час, увагу і турботу, які можуть бути значно важливішими, ніж комфортні умови життя.

Однак, пенсіонерка пропозицію про переїзд поки що не приймає, натомість чекає допомоги з опаленням у будинку.

В благодійній організації «Карітас» відмітили, що українська нація є надзвичайно милосердною та щирою, оскільки навіть у складні часи люди сприймають чужу біду як свою власну. Саме це є демонстрацією людського милосердя та духовності. Якщо у світі буде більше таких людей, милосердя і доброта змінять світ на краще.

Варто додати, що раніше повідомлялося, що пані Яна проживає на окраїні міста Бережан в Жорниськах. Хатина пенсіонерки розташована під лісом. В житлі є лише світло, вода та опалення відсутні.

Пенсіонерка, яка до того ж є інвалідом дитинства, проживає одиноко. Кожну дня аби приготувати їжу, вона змушена носити воду з джерела, що знаходиться за 800 метрів від її дому. Щоб мати можливість опалити хатину зимою, жінка все літо збирає хмиз у лісі. І це не єдина проблема. Навіть, щоб купити їжу в найближчому магазині пані Яні доводиться долати не менш як шість кілометрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *