«Кричав, що хоче до мами»: 5-річний хлопчик, що постраждав в ДТП на Тернопільщини, не знає про смерть батьків

Жахлива ДТП, в якій загинули двоє людей, трапилася ввечері 8 листопада неподалік Бережан. В аварії загинули подружжя Алла та Володимир, їхній 5-річний син вижив, проте знаходиться в реанімації.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «0352 Тернопіль».

Зараз з маленьким Назарком перебуває його тітка Марія Штепована. За її словами, дитина і досі не знає, що його батьків немає в живих.

«Назарчик не знає, що батьків немає, він думає, що вони в іншій лікарні, адже під час аварії він весь час був при свідомості. Позавчора був дуже в емоційному стані – весь час кричав, що хоче маму…» – розповіла жінка.

Наразі стан хлопчика оцінюють як стабільний, однак є численні рани та травми голови, адже Назарчик вилетів головою в лобове скло.

«Швів багато на личко наклали, він же головою вилетів в лобове скло, хоча перебував у дитячому кріслі. Він впізнає, але нікого до себе не допускає, він всю ніч кричав, кричав що хоче мами, ми сказали, що мама і тато в іншій лікарні. Але знаєте, потім він сам нам говорив, що тато забрав маму в лікарню. Я думаю, що як його поліція відвозила з місця ДТП, то напевно йому тоді так і сказали, що мама з татом в іншій лікарні», – поділилася пані Марія.

Загиблій Аллі виповнилося 42 роки, а Володимиру – 48 років. Назар є їхньою спільною дитиною. Подружжя також виховувало сина пані Алли від першого шлюбу 16-річного Сашка.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо про трагічну ДТП поблизу Чорткова: Загинув 19-річний водій. Поблизу Чорткова не розминулися автомобіль Volkswagen Golf та мотоцикл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.