Тернопіль закупить 30 нових низькопідлогових автобусів

Депутати Тернопільської міської ради одноголосно прийняли рішення про надання дозволу КП «Міськавтотранс» на проведення процедури закупівлі послуг фінансового лізингу та укладення відповідного договору з метою придбання 30-ти нових низькопідлогових автобусів.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Актуально: У Тернополі обмежили безплатний проїзд для пенсіонерів

Рішення ухвалено з метою оновлення рухомого складу комунального підприємства для надання якісних послуг з пасажирських перевезень у Тернопільській міській територіальній громаді та забезпечення безперебійного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до послуг з перевезення пасажирів.

«Відповідно до технічних характеристик, передбачено, що автобуси будуть низькопідлогові середньої місткості (до 65-ти пасажирів) довжиною до 10 м та відповідатимуть стандарту екологічної безпеки не нижче EURO-5. Розмір фінансування за операцією фінансового лізингу складе не більше 96 млн грн впродовж 60-ти місяців (5 років) від дати отримання автобусів, – зазначив на засіданні сесії начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.