Відомого художника з Тернопільщини нагородили почесною відзнакою

Іван Марчук уродженець Лановецького району отримав відзнаку «Національна легенда України». Нагороду відомому художнику вручив президент Володимир Зеленський.

Повідомляє «Ternopil24».

Варто додати, що відзнаки «Національна легенда України» вручали вперше. Їх отримали видатні особистості країни.

Окрім Івана Марчука нагороди також отримали співачка Софія Ротару, поет-пісняр Юрій Рибчинський, артистка балету Олена Потапова, заслужений тренер України Олег Блохін. Посмертно нагороду вручили дружині композитора Мирослава Скорика Адріані Ярославівні.

«Забігаючи наперед, хoчу сказати: хтoсь тoчнo не пoбачив сьoгoдні свoєї улюбленoї пoетеси, актриси, музиканта, спoртсмена. Це не значить, щo ми не вважаємo їх легендами – це значить, щo Україна має сoтні легенд. Всі вoни будуть вшанoвані Українoю. Ця премія відбуватиметься щoрoку. І щoрoку, так, як і цьoгoріч, від себе та від імені нашoї держави я, вклoняючись, буду казати вам «дякую». Кoжнoму з вас», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, українці здобули бронзову медаль Олімпійський ігор. Олена Костевич та Олег Омельчук здобули бронзову нагороду Олімпійських ігор у змаганнях змішаних команд у стрільбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.