• Чт. Лют 22nd, 2024

Невакциновані тернопільські вчителі будуть щотижня здавати ПЛР-тест за власні кошти

У разі, якщо Тернопільська область перейде до «жовтої», «помаранчевої» чи «червоної» зони карантину, очне навчання продовжиться, а кількість вакцинованих освітян буде менша за 80%, невакциновані вчителі матимуть щотижня здавати ПЛР-тест. Робитимуть це освітяни за власний кошт.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василь Даньчак.

«Якщо немає протипоказань до вакцинування проти коронавірусу, а людина не хоче вакцинуватися зі своїх міркувань чи поглядів, то вона муситиме здавати ПЛР-тест. Адже ми переживаємо за здоров’я інших освітян, дітей, медиків. Хто не хоче вакцинуватися, хай показує ПЛР-тест», – наголосив Даньчак.

При цьому він додав, що у Тернополі протягом останніх 2 тижнів кількість вакцинованих освітян суттєво зросла – з 42 до 67%. Тому сподіваються, що незабаром кількість вакцинованих освітян становитиме бажані 80%. Тоді вчителям не потрібно буде здавати ПЛР-тести у разі виходу області із «зеленої» зони.

«Щодо можливості проведення цих тестів у державних лабораторіях – потрібно звертатися до санлікарки», – додав начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василь Даньчак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *