• Ср. Лют 21st, 2024

В сусідній з Тернопільщиною області стався вибух на хімічному заводі: хмара йде до міста

Сьогодні ввечері на одному з заводів Рівненщини стався вибух азоту. За словами очевидців стався викид азотної кислоти.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «РадіоТрек».

На території ПрАТ «Рівнеазот», що знаходиться у селі Караєвичі за 10 кілометрів від Рівного, стався вибух. За інформацією видання, ймовірніше за все трапився викид азотної кислоти.

Місцевим жителям рекомендують закривати вікна. В спільноті «Типове Рівне» розмістили відео, на якому видно яскраву хмару оранжевого кольору, що рухається в сторону Рівного.

Ситуацію прокоментували в «Рівнеазот». За їх словами, трапилася позаштатна ситуація, яку вдалося ліквідувати власними силами. Наразі жодної загрози ні навколишньому середовищу, ні людям немає.

«20 липня 2021 року на підприємстві відбулась позаштатна ситуація – розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти.  В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає.  На поточний момент показники якості повітря знаходяться в межах допустимих норм», – розповіли в прес-службі заводу.

https://youtu.be/DnTXmiN5sms

Нагадаємо, на Тернопільщині чоловік погрожував підірвати вибухівку. Житель Чортківського району обіцяв підірвати вибухівку, яку зберігав вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *