• Пт. Лют 23rd, 2024

Чудеса трапляються: важкохворий хлопчик з Тернопільщини отримав шанс на одужання

Маленький Марк Юрків з Борщівського району виграв укол Zolgensma, який допоможе йому побороти спірально-м’язову атрофію. В перші тижні життя батьки хлопчика почули страшний діагноз і збирали гроші на порятунок дитини.

Повідомляє «Ternopil24». Про щасливу новину в соціальній мережі розповіла родина Марка.

9 липня, коли хлопчику виповнилося 4 місяці, він отримав життєво необхідний подарунок – укол Zolgensma від Італії. Родина подякувала усім, хто долучився до порятунку Марка та оголосила про закриття збору коштів.

«Нарешті ми можемо сказати такі слова, про які наші сім’я мріяла кожного дня. Нам просто не віриться, але це дійсно так! ЗБІР ЗАКРИТО! Наша сім’я безмежно вдячна всім, хто не пройшов повз у цій нелегкій боротьбі зі СМА, хто відгукнувся і допоміг, хто разом з нами молився і Бог почув всі наші молитви. Попереду у нас ще нелегкий шлях до здорового майбутнього, але ми точно знаємо, що зможемо все подолати», – розповіли в сім’ї Юрків.

Нагадаємо, шахрай викрав 140 тисяч гривень, призначені для лікування дитини. Дитина, не дочекавшись лікування, померла. Жахливий випадок трапився в Кіровоградській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *