• Нд. Лип 21st, 2024

Смерть на очах цілого натовпу: 22-річного хлопця убило на водному атракціоні

Страшна смерть спіткала юного хлопця прямо на пляжі: у курортній Кирилівці на водному атракціоні загинув 22-річний хлопець.

Трагедія сталася опівдні, коли біля моря були тисячі людей. Як кажуть очевидці, загиблий обслуговував морські атракціони. І саме готував один з них до виходу на воду, коли його вдарило струмом, повідомляє ТСН.

Все трапилося на пляжі. Хлопець, який запрошував на морські розваги, перед виходом на воду вирішив підкачати гумовий атракціон – компресором, розповідають курортники. Аж раптом почав битися в судомах.

“Він з мокрими руками поліз в розетку, щось включав, якийсь насос, його і вбило ось так одразу . Я думав у нього епілепсія, а мене струмом ударило. Хлопець побачив теж, побіг, вимкнув з розетки. А він взагалі накачував гірку, банан”, – розповідають очевидці.

До приїзду “швидкої” відпочивальники намагались допомогти хлопцю самотужки, але марно.

Цей пляж – орендований, зазначають місцеві посадовці. Але дозволів на роботу розважальної зони з двома гірками, бананом та таблеткою, запевняють – не давали. Як і на підключення до електромережі.

Нині на довжелезному узбережжі в Кирилівці – жодного водного атракціону. Не чути й зазивал, які зазвичай від ранку запрошують відпочивальників розважитись. Поховалися усі.

Одразу після трагедії водяні гірки демонтували, з басейнів поспускали воду, обладнання вивезли. Зараз правоохоронці проводять тут слідчі дії – вони намагаються знайти сліди самовільно прокладеного кабелю, який забезпечував живлення компресорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *