26-річна жителька Тернопільщини просить допомогти врятувати її життя

Мати двох дітей Надія Балацька другий рік намагається подолати страшну недугу. Однак, в родини не вистачає коштів на дорого вартісне лікування, тому вони звертаються за допомогою до небайдужих.

Повідомляє «Ternopil24».

Хвороба прогресує і потрібно терміново розпочинати лікування.

«Христос Воскрес. До моєї родини прийшла біда. В 26 років я дізналася що в мене рак. Вже більше року я борюся з агресивним раком молочної залози. Моя сім’я невзмозі оплатити лікування, кошти які були уже закінчилися. Тому я прошу всіх небайдужих мені допомогти, кожна гривня для мене важлива. Вдома на мене чекають з нетерпінням мої синочки 6 і 4 роки, вони дуже за мною сумують, і чекають коли я буду здорова. То ж якщо в вас є можливість допомогти зробіть це!!! На даний момент хвороба прогресує», – розповіла на своїй сторінці Надія Балацька.

Лікування вартуватиме 60 тисяч доларів. Таких коштів в родини немає.

«На одне вливання потрібно 120000 грн препаратом Кейтруда. Перше вливання має бути наступного тижня. З Божою допомогою, та разом з вами, я маю надію на порятунок. Буду вдячна кожному хто відгукнеться!!!. Реквізити для допомоги: Ощадбанку грв 5167 8031 0495 5849 Балацька Надія Тарасівна. Приватбанк 4149 4991 5255 6187 грв Балацька Надія Тарасівна», – зазначила жінка.

Нагадаємо, хлопчику, якого на Тернопільщині збив п’яний водій, потрібна допомога. 8-річний Юрчик Чорний після ДТП перебуває у важкому стані – у дитини перелом ніг та тазу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *