На Тернопільщині чоловік розстріляв собаку на очах у дітей

Житель Борщова жорстоко вбив собаку на очах у свідків, серед яких були діти.

Про це розповіла пані Тетяна. За її словами, подія трапилась на стадіоні Цукрового заводу, передає Звістка.

“13 квітня, мій сусід, Навроцький Степан (багатьом жителям Борщівщини відомий), серед білого дня, убив мого собаку. Ні за що, із саморобної зброї. Це все було в присутності людей та неповнолітніх дітей (є свідки, які викликали поліцію). До того ж, це було не одноразово. Троє моїх собак загинуло від його рук. Також декілька років тому він лякав рушницею маленьких дітей, які просто гралися на стадіоні. Але, маючи зв’язки, справу закрили. Хочу, щоб люди дізналися про нього і були більш обачнішими, оскільки в будь-який день він може почати стріляти по людях.

Собака не була агресивною, ні в кого не було до неї ніяких претензій, на день завжди її прив’язували, а на ніч спускали. Але собака ще з ночі понеділка не повернулася, а це все сталося у вівторок вдень. Того ж дня, коли його допитувала поліція, він казав, що ні до чого не причетний, це зробив не він. Однак, за словами свідків (двоє місцевих хлопців, які зателефонували в поліцію), він прикликав до себе собаку, застрелив і побачивши людей – відразу утік. В цей час, буквально в кількох метрах від місця події, на стадіоні гралися діти…”,- розповіла власниця собаки

На завершення Тетяна зізналась, що, коли дізналася про цю подію, спочатку не хотіла писати заяву в поліцію, зателефонувала до його дружини, щоб мирно вияснити, чому та через що це сталося, але вона навіть не відповіла на мої дзвінки. А самого вбивцю не було дома від ранку.

Раніше повідомлялося, що на Тернопільщині жінка через собаку ледь не залишилася без пальця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *