Тернопільські школярі навчатимуться через день

В закладах освіти Тернополя відновлюють повноцінне навчання для учнів 5-11 класів. Але робитимуть це поступово.

З 19 квітня у школах діятиме змішана форма навчання. Це означає, що школярі навчатимуться групами через день: 50% учнів класу йдуть до школи, а 50% – навчаються дистанційно, наступного дня перша група навчається дома дистанційно, а друга йде до школи, повідомляє За Збручем.

Рішення про змішану форму навчання прийняли на засіданні оперативного штабу 16 квітня.

“В галузі освіти ситуація із захворюваністю на «Covid-19» залишається стабільною. Два тижні тому на коронавірус хворіло 78 вчителів, зараз – 34, учнів – 45, а зараз 26. Стало також менших хворих у дитячих садках. Тому пропонуємо з 19 квітня організувати освітній процес для учнів 5-11 класів за змішаною формою навчання.

Діти будуть вчитися групами, через день, 50% навчається в класі, 50% – дистанційно. Ситуація була обговорена з батьківськими комітетами. Більшість запропонували те, що я озвучила. Думки різні у батьків, як завжди, але ми брали до уваги побажання більшості, директорів, адміністрації, педагогів, учнів. Учні 1-4 класів навчатимуться очно, як і раніше. Дошкільні заклади також працюватимуть у звичному режимі. Учні позашкільних закладів, професійно-технічних училищ та Галицького коледжу також будуть вчитися очно. Якщо у подальшому ситуація не буде погіршуватися, тоді повністю перейдемо на звичайне навчання у школах”, – розповіла начальник управління освіти і науки ТМР Ольга Похиляк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *