У Тернополі водій маршрутки відмовився везти двох дітей по посвідченнях

У Тернополі водій маршрутки відмовився брати двох дітей з багатодітної сім’ї по посвідченнях, натомість став вимагати грошей.

Про це розповів Sergey Loskutov у Facebook.

“Сьогодні став свідком такого випадку: о 14 год. 15хв. на зупинці “Міська поліклініка” в автобус маршруту №8 (ВО 8063 СС) сідали двоє дівчат віком рочків 9 -10. На питання до них про оплату проїзду, дівчата показали посвідчення на пільговий проїзд як багатодітна сім’я. На що водій заявив що посвідчення не дійсне. Потрібно мати картку, або давайте гроші. Діти відмовились. Тоді водій сказав, що поки не оплатять проїзд, він не зрушить з місця.

Актуально: У Тернополі за 10 зайвих пасажирів водія маршрутки оштрафували на 17 тис гривень

Люди захвилювалися, почулися голоси що готові оплатити їх проїзд. І дійсно, піднялася старша людина, і дала за дівчат 14 гр. Водій як водиться, квитків не дав.

Тепер у мене питання – це Надал відміняє закони України на території Тернополя, просто безсовісні шофери ніяк не можуть нажертися халявними грошима? Адже згідно закону Міністерства України № 209 про пільги для багатодітних дітей – далі увага, цитата!: Пункт №4 “безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання” Кінець цитати. Питання таке: чому порушується закон України? І чому ніхто не несе відповідальності? Пане Надал, АУ-У-У!”, – йдеться в повідомленні.

Раніше, у Тернополі зупинили п’яного водія маршрутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *