На Тернопільщині судили чоловіка за порнографічні карти

Бучацький районний суд Тернопільської області затвердив угоду про визнання винуватості у справі про збут зображень порнографічного характеру.

Про це повідомляє Судовий репортер з посиланням на вирок від 11 березня.

11 січня 2021 року чоловік, перебуваючи вдома, знайшов у шафі із одягом вісімнадцять гральних карт із зображеннями порнографічного характеру. Наступного дня він зустрівся зі знайомим у міському сквері біля фонтанів і продав карти за 70 гривень.

Вважається, що подібний злочин громадянин скоїв повторно.

Рівно рік тому, 11 січня 2020, він знайшов на зупинці громадського транспорту календар на 2020 рік, в якому містилися два зображення, які вважаються порнографічними. Цей календар він того ж дня продав за 50 гривень своєму знайомому, якого зустрів у міському сквері біля фонтанів. За збут цього календаря чоловіка оштрафували на 850 гривень.

Відтак за епізод із картами суд призначив 3 роки позбавлення волі умовно, звільнивши особу з іспитовим строком 1 рік. Також із засудженого стягується 1307 гривень на мистецтвознавчу експертизу.

Раніше, жительку Тернопільщини засудили за продаж порнографічного журналу.

Нагадаємо, тернополянина засудили за розповсюдження порнографії. Молодий чоловік сфотографував свій статевий орган та розмістив на сторінці в соціальній мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.