На Тернопільщині деякі дороги стали непроїзними

Деякі ділянки автошляхів на Тернопільщині через негоду стали непроїзними. Дорожники та рятувальники боряться зі стихією. Жителів краю просять без необхідності у дорогу не вирушати.

Актуально: Надал: У Тернополі оголошено «червоний рівень» системи оповіщення

Найскладніша ситуація на автошляхах у Гусятинському, Чортківському, Заліщицькому районах. Техніка підрядних організацій в усіх населених пунктах працює з четвертої години ранку, – повідомив начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства області Олег Продан. Дороги державного значення, протяжність яких 1486 км, обслуговує 6 підрядних організацій, повідомляє За Збручем.

«Вночі опади супроводжувалися вітром, подекуди 15-20м/с. Сніговий покрив зростав в середньому на 1 см за годину. З 4-ої ранку техніка підрядних організацій працює на мережі автошляхів. Загалом задіяно 134 одиниці спецтехніки та 157 дорожніх працівників. На місцевих дорогах розчищення та посипку виконують 68 одиниць техніки».

Важливо: Тернопіль накрила снігова буря

Допомагає долати наслідки стихії на Тернопільщині майже двісті рятувальників. У випадку значного погіршення погодних умов є ймовірність введення обмеження руху на державних дорогах.

Читайте також: Сніг і хуртовини: В Україну прийде арктичний холод

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *