Став відомий стан здоров’я маленького тернополянина, якого підстрілили на гірці

Декілька днів тому під час катання на санчатах постраждав 11-річний Максимко. Хлопчик отримав постріли в спину, дробини зачепили обличчя і 8-річного хлопчика, який грався неподалік.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «20 хвилин».

8-річному тернополянину надали медичну допомогу і витягнули дробину з обличчя. Наразі дитина вже перебуває вдома.

Значно гірші справи в 11-річного Максима. Хлопчика терміново госпіталізували в Київ, де йому провели дві операції. В тіло дитини потрапили понад 40 дробинок, змогли витягнути 10 дробин. Решта дробин залишаються всередині тіла, лікарі вирішують, що робити далі.

Наразі хлопчик почувається більш-менш добре. Дитина говорить, що розуміє все що з ним сталося. В момент пострілів біля хлопчика перебувала його сестричка, яку на щастя не зачепило. Батьки Максимка дякують усім небайдужим, які долучилися до допомоги дитині.

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганства. Правоохоронці вилучили зброю, з якої ймовірно були здійснені постріли. Проводяться необхідні судові експертизи. Яке саме покарання загрожуватиме винуватцю залежить від проведення експертиз.

Нагадаємо, Сергій Надал вимагає суворо покарати винного у розстрілі дітей. Мер Тернополя Сергій Надал відреагував на жахливий злочин, який на днях стався в Тернополі. Невідомий серед білого дня здійснив постріли в хлопчиків, які каталися на санках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *