Степанов відреагував на критику щодо заборони продажу шкарпеток під час локдауну

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в українців було достатньо часу, щоб підготуватися до локдауну і завчасно купити необхідні шкарпетки і футболки.

Про це розповів сам міністр під час брифінгу, передає Тернопіль 24.

“Постанову щодо введення жорсткого карантину було ухвалено 9 грудня. Ми за місяць затвердили документ про те, що буде можливо в країні, а що ні. Докладно розповіли, які товари будуть у вільному продажі й можна буде спокійно їх купувати.

Вважаю, що до цих 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можна було підготуватися. Точно можна було розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час.

Усі карантинні обмеження введено з однією метою – зменшити контакти між людьми. Чим менше заражається, тим менше тих, хто має важкий перебіг захворювання, менше смертей від нього. Прошу з розумінням до цього ставитися.

Дотримуймось всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така сама людина, як ви. Такі самі люди і члени Уряду, і президент країни.

Всі хочуть жити звичайне життя. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати”, – підсумував Степанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *