Владу Тернополя змушують закрити місто

Схоже, що в Тернополі таки запровадять локдаун. Мер міста Сергій Надал розповів про тиск з боку центральної влади.

Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє «Ternopil24».

Попри те, що в Тернополі з 8 січня не запровадили локдаун, поліція почала штрафувати підприємців. Натомість в понеділок довкола шкіл планують встановити кордони правоохоронців, щоб не допустити дітей на навчання, а вчителів на роботу.

За словами Сергія Надала, він не має права ризикувати людьми та містом, адже тиск і методи залякування влади нагадують часи Януковича.

«Це тиск і методи залякування, які використовували ще за часів Януковича. Я хочу заявити, що у Тернополі воювати з поліцією ніхто не буде. Я не маю права ризикувати людьми і містом. Ми всі стали заручниками нав’язаних некомпетентних рішень влади.

Я не можу ризикувати кримінальними справами на ні в чому не винних педагогів і директорів шкіл, працівників міської ради, а також зірваними планами тих батьків, чиїх дітей в понеділок планують не впустити до школи.

Знаю, що у ці вихідні заплановане екстрене засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації. Дуже ймовірно, що вони скасують рішення міської комісії і таки введуть локдаун у Тернополі з 11 січня», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, в Тернополі все ж не виключають введення локдауну. Попри те, що в Тернополі з 8 січня вирішили не вводити жорсткий карантин, це рішення можуть змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *