В Тернополі все ж не виключають введення локдауну

Попри те, що в Тернополі з 8 січня вирішили не вводити жорсткий карантин, це рішення можуть змінити.

Про це повідомив Сергій Надал на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє «Ternopil24».

Так, за останню добу в обласному центрі різко збільшилася кількість хворих на COVID-2019. Тому, мер Тернополя відреагував на погіршення епідеміологічної ситуації.

Сергій Надал зазначив, що всі рішення про посилення карантинних обмежень прийматимуться спільно з комісією з надзвичайних ситуацій. Зокрема, в Тернополі спостерігалося зменшення кількості інфікованих та пацієнтів.

Після новорічних свят прогнозують погіршення епідеміологічної ситуації. Рішення про введення нокдауну змінять, якщо існуватиме загроза життю та здоров’ю тернополян.

«Я не боюся приймати важкі, але правильні рішення, якщо в цьому є об’єктивна потреба. Якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — ми призупинимо рішення комісії і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину. Крім того, ми чітко розуміємо, що ідуть свята і тестування можуть не проводитися в повній мірі.

Ми ніколи не будемо ризикувати здоров’ям жителів нашої громади. Ми щоденно моніторимо ситуацію. Рішення приймаються на основі оцінки динаміки захворюваності.

Це не тернопільське «ноу-хау». Це практика боротьби з пандемією всіх цивілізованих країн. Якщо показники захворюваності зменшуються — карантин послаблюють. Якщо показники збільшуються — карантин посилюють, відповідно ми будемо дослухатися до рішення Кабінету Міністрів», – наголосив Сергій Надал.

Нагадаємо, в Тернополі вирішили не вводити локдаун. Відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, де за участі представників освіти, медиків та інших фахівців вирішували чи запроваджувати в місті локдаун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *