В Польщі загинув заробітчанин з Тернопільщини

Трагічний випадок трапився у місті Бжезин Лодзинського воєводства. Від електрошокера загинув 44-річний житель Тернопільщини.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «0352 Тернопіль».

За інформацією польських правоохоронців, чоловік приїхав для роботи на будівництві 10 листопада. Ввечері 15 листопада до поліції надійшов дзвінок, що агресивний чоловік намагався потрапив  на подвір’я та в будинок місцевих жителів.

Житель Тернопільщини мав проходити самоізоляцію, проте з невідомих причин розгулював вулицями міста.

Українець поводив себе дуже агресивно: почав кидатися усіма предметами в правоохоронців та начебто мав з собою ніж. Поліцейські змушені були викликати підмогу. Вони намагалися поговорити з жителем Тернопільщини, проте це не дало ніяких результатів.

Тому, правоохоронці застосували силу. Спочатку вони використали сльозогінний газ, а потім паралізатор. На чоловіка надягнули кайданки, однак зразу ж після цього йому стало погано. Житель Тернопільщини раптово помер через декілька хвилин після застосування до нього електрошокера.

Точну причину смерті чоловіка вкаже судово-медична експертиза.

Нагадаємо, на Тернопільщині вбили громадянку Молдови. В одному із сіл Лановецького району на узбіччі дороги виявили тіло 39-річної жінки із тілесними ушкодженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *