На Тернопільщині поліцейські оштрафували грибника за порушення правил карантину

У Монастирському районі суд визнав винним безробітного чоловіка у порушенні правил карантину, але не став карати штрафом та обмежився усним зауваженням.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, передає Тернопіль 24.

Чоловік перебував на вулиці без будь-яких документів, що посвідчують особу, чим порушив пункт урядової постанови про встановлення в Україні карантину через пандемію Covid-19, який забороняє людям перебувати на вулиці без документів. Поліцейські намагалися притягнути його до адміністративної відповідальності й оштрафувати на суму від 17 до 34 тис гривень.

Актуально: На Тернопільщині натрапили в лісі на рідкісний гриб

У суді він повністю визнав вину, але пояснив, що йшов з лісу додому, документів при собі не мав, бо ходив за грибами. Просив суд суворо його не карати і запевнив, що подібного більше не повториться.

Суд наголосив, що на території України на період дії карантину забороняється перебування людей на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

Водночас  суд не став карати порушника чималим штрафом, наголосивши на відсутності обтяжуючих обставин і закрив адміністративну справу.

Відзначимо, що штраф за порушення карантину – від 17 тис до 34 тис гривень для громадян і 34-170 тис гривень для посадових осіб.

Нагадаємо, на Тернопільщині всю ніч шукали чоловіка, який пішов по гриби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.