«Може, до 25 жовтня, а може, і після»: в МОЗ розглядають умови жорсткого карантину

В Україні кожного дня збільшується кількість хворих на коронавірус. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко не виключає знову повернення до жорсткого карантину, як це зробили в Ізраїлі.

Повідомляє «Ternopil24» з посиланням на «НВ».

Віктор Ляшко озвучив умови, за яких запровадиться повний локдаун та що потрібно робити, щоб цього уникнути.

За словами головного санітарного лікаря, країна не буде закриватися, якщо українці дотримуватимуться правил карантину. Адже люди зазвичай легковажно відносяться до хвороби, поки хтось з їхніх близьких не опиниться в лікарні.

«ПОВТОРЮСЯ: НІХТО НЕ БУДЕ НІКОГО ЗАКРИВАТИ, ЯКЩО МИ БУДЕМО ДОТРИМУВАТИСЯ САНІТАРНИХ НОРМ, І ЕПІДЕМІЮ МОЖНА БУДЕ КОНТРОЛЮВАТИ. І З ПРИВОДУ НАЦІОНАЛЬНОГО ЛОКДАУНА, ТО Я Б НЕ ПРИВ’ЯЗУВАВСЯ ДО ЖОДНОЇ ДАТИ. НА ЛОКДАУН МОЖНА ПІТИ Й РАНІШЕ 25 ЖОВТНЯ, І ПІЗНІШЕ. ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД ЗРОСТАННЯ КІЛЬКОСТІ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ. ІНШІ КРАЇНИ ПОКАЗУЮТЬ ПРИКЛАД. ІЗРАЇЛЬ ВЖЕ ПІШОВ. ТУТ МАЛО СПОДІВАТИСЯ НА ТЕ, ЩО МИ НЕ ПОВТОРИМО ЦЕЙ ДОСВІД, ХОЧА ПОТРІБНО ВСЕ ДЛЯ ЦЬОГО РОБИТИ”, – СКАЗАВ ГОЛОВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР І ДОДАВ, ЩО БАГАТО В ЧОМУ СИТУАЦІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, ЯК ЛЮДИ ДОТРИМУЮТЬСЯ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ТА ПРАВИЛ», – зазначив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, на Тернопільщині понад 150 нових випадків COVID-19: Три людини померло. Протягом доби коронавірус підтвердився у 154 мешканців Тернопільської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *