На Тернопільщині музеї зроблять безкоштовними

З нагоди Всесвітнього дня туризму  відвідування музеїв Тернопільщини впродовж 26 та 27 вересня буде безкоштовним.

Про це розповіли у Тернопільській ОДА, передає Тернопіль24.

Театралізовані екскурсії, колекції ляльок та вишиванок, експонати церковного та народного вжитку, сакрального мистецтва та зброї різних епох та періодів – це не повний перелік того, що пропонують до уваги відвідувачів. Адже музеї – це особлива атмосфера, нерозривний зв’язок з історією.

Тернопільщина щороку проводить святкові заходи з нагоди вище зазначеного свята, у яких завжди беруть участь і представники районів. Проте 2020 рік має свою особливість святкування – це карантинні заходи пов’язані із поширенням COVID-19. Тому результатом даної ситуації є заборона масових заходів. Не зважаючи на це, в області планується проведення заходів для зацікавлення туристів.

Наразі в Тернопільській області функціонують 26 державних музеїв, 7 – обласного підпорядкування, а також 7 меморіальних музеїв. В області діють 140 громадських музеїв: 38 – історичних, 14 – краєзнавчих, 49 – етнографічних, 16 – меморіальних, 13 – літературних, 10 – мистецьких. 15 громадських музейних закладів мають звання «народний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *