Керівник МОЗ пригрозив головлікарям лікарень

Медпрацівникам повинні наприкінці місяця почати виплачувати надбавки, але дані в НСЗУ подали тільки близько половини лікарень.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пригрозив медикам лікарень, через дії яких багато лікарів, за його словами, можуть вчасно не отримати надбавки, які починають виплачувати з вересня, повідомляє korrespondent.net.

“Ці доплати застосовуються для всіх без винятку медичних працівників. В кінці вересня або в перших числах жовтня, коли вони отримують заробітну плату за вересень, вони повинні отримати цю доплату”, – сказав він.

Важливо: Тернопільські медики показали, як змінюються легені пацієнтів з COVID-19

Міністр розповів, що з 11 вересня Нацслужба здоров’я почала приймати заявки від лікарень, де вказано штатний розклад. Потім укладаються договори і працівникам медустанов перераховуються гроші.

“Станом на вечір 22 вересня лише 784 установи майже з 1600 подали ці заявки на отримання заробітної плати. Наголошую, щоб скласти цю заявку, потрібно максимум 15-20 хвилин часу. Держава зробила все від себе можливе, щоб люди отримали гроші”, – відзначив Степанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *