Вчитель з Тернопільщини загинув у горах

Вчитель зі Збаража помер під час туристичного походу. Про важку втрату розповіли в Збаразькій школі № 2, де працював померлий.

Повідомляє «Ternopil24».

Ігор Попович  відправився в похід на гору Клиф, що на Рахівщині. Ввечері 17 вересня до рятувальників надійшло повідомлення про те, що одному з туристів стало погано. Коли рятувальники прибули до туристичної групи, чоловік вже був мертвим.

Колектив Збаразької школи глибоко сумує з приводу непоправної втрати. За словами колег, усе життя Ігоря Зіновійовича було рухом вперед та підкоренням вершин.

«Сьогодні у нашій шкільній родині глибокий сум та тривога у зв’язку із непоправною втратою прекрасного вчителя, наставника, чудового колеги, друга – Ігоря Зеновійовича Поповича. Він був світлою та чуйною людиною, ентузіастом, здатним надихати своїх учнів на високі звершення та перемоги. Ігор Зеновійович був професіоналом, залюбленим у спорт та туризм. Усе його життя – це рух уперед та підкорення вершин: до останнього подиху, до останнього удару серця, до останньої миті…Весь педагогічний колектив висловлює щире співчуття рідним померлого в цей скорботний час. А Господь нехай прийме душу Ігоря Зеновійовича у Царство Небесне. Вічна та світла пам’ять!!!» – йдеться в повідомленні школи.

Нагадаємо, на Тернопільщині за добу від коронавірусу померли п’ятеро людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.