Контактували з хворими на COVID-19: на Тернопільщині посадовці відмовляються йти на самоізоляцію

У голови Монастириської РДА Галини Молчанової виявили коронавірус. Про захворювання жінки стало відомо час мітингу місцевих мешканців проти дистанційного навчання.

Очільниця продовжувала відвідувати заходи знаючи, що має позитивний результат тесту на коронавірус. Також особи, з якими контактувала голова Монастириської РДА, відмовляються йти на карантин і продовжують працювати, повідомляє Сорока.

“Всі працівники районної ради ходять на роботу, ніхто з них не знаходиться на самоізоляції як вчителі, наприклад, які сиділи 2 тижні коли захворіла одна вчителька. Голова Монастириської РДА на річниці депортації лемків, вже знала про діагноз посадовця з районної ради (що підтверджують присутні на заході) і не повідомила відповідні органи про порушення правил карантину, хоче це прямий обов’язок. Тепер вони всі в один голос “розповідають”, що були з ним не в контакті. От цікаво хто окрім них самих в це вірить? Є ж не тільки слова, а й ще записи з камер. А скільки потенційних контактів відбулося у голови районної ради, який більше за всіх спілкується з хворим? Тепер скажіть про яке подолання коронавірусу в районі може йти мова, якщо перші керівники району, і їх апарат вчиняють такі безвідповідальні дії? Наражаючи людей на небезпеку вони розповідають як мешканцям району дотримуватися карантину?”, ¬ зазначає Світлана Безділь.

Під час мітингу правоохоронці зареєстрували повідомлення жінки про виявлений COVID-19 у посадовця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *