У трьох керівників районів на Тернопільщині виявили коронавірус

У голови Чортківської РДА Арсен Марчишак, керівника Бережанської РДА Олега Захарківа, та Борщівської – Юрія Гуцула виявили коронавірус.

Про це розповіли самі чиновники.

«Друзі, хочу повідомити, що сьогодні отримав результат тесту на Covid19. Аналіз виявився позитивним. Перебуваю вдома на самоізоляції та проходжу курс лікування.
Бережіть себе, своїх рідних та будьте здорові!», – розповів Арсен Марчишак.

«Про коронавірус можу сказати, що він таки існує! Він особливий по симптоматиці… Забув коли мав останній раз температуру, але на днях різко погіршилось самопочуття. Перед тим здав ПЛР-тест. Результат — РНК вірусу SARS-CoV2 виявлено.
Далі по протоколу — лікування і самоізоляція. Мій спосіб життя передбачає постійне спілкування з людьми, тому до такого перебігу подій був готовий.
Зараз почуваю себе як при легкій простуді, яка трохи стомлює… Бережіть себе. Будьте здорові!», – відзначив Олег Захарків.

«Друзі. Мушу Вам повідомити неприємну новину. Сьогодні отримав результати тесту на COVID-19. Тест підтвердив цю хворобу. Загальний стан нормальний, потреби в госпіталізації немає. Протягом найближчих двох тижнів буду працювати з дому в режимі самоізоляції. Бажаю всім здоров’я!!! Бережіть себе і своїх рідних!!!”, – написав голова Борщівської РДА.

Раніше, коронавірус підтвердився у міського голови Тернополя Сергія Надала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.