У Тернополі двірник жорстко розправився із кошеням

В Тернополі імовірно, двірник одного з ОСББ на вулиці Лесі Українки вчинив жорстоку розправу над кошеням. Свідком ситуації стала жителька району, яка в цей момент вигулювала собаку. Жінка прослідкувала за вбивцею тварини та знайшла тільце.

Пані Сюзанна розповіла, що почула тупий звук удару, який пролунав у дворі. За лічені секунди – ще один удар. Невідомий чоловік бив палкою по пеньку, на якому лежав білий клубочок. Далі, за словами свідка, шкуродер взяв обрізок тканини, загорнув тільце кошеняти в нього та викинув залишки тварини, повідомляє Тернопільська липа.

У пані Сюзанни не було мобільного при собі, аби зателефонувати в поліцію, тому вона вирішила простежити за чоловіком. Після розправи той зайшов у підвальне приміщення дому на вулиці Лесі Українки, а згодом вийшов з нього із ранцем та зник у невідомому напрямку.

Пані Сюзанна стверджує, що часто бачить цього чоловіка, він порається в дворі та відкидає сніг взимку. Жителі дому впізнають в описах свого двірника, однак не вірять, що він міг вчинити таке.

Зоозахисники обіцяють взятися за справу та довести до кінця. До слова, у кошеня уже були опікуни, які сьогодні зранку не знайшли свого пухнастого “підлеглого”. Вони і надали фото тварини до зустрічі із шкуродером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *